Інтелектуальна власність

Інтелектуальна власність

Наші послуги
Консультація

Юридичні послуги по захисту інтелектуальної власності для вашого бізнесу

Інтелектуальна власність - важливий актив для багатьох компаній та індивідуальних творців. Завдяки їй, можна не витративши багато часу та значних інвестицій ззовні, створити унікальний продукт, який дозволить отримати більший прибуток. Це означає, що існує великий ризик незаконних дій зі сторони нечесних конкурентів. В сучасну епоху повсюдної цифровізації захист прав інтелектуальної власності дуже необхідна і надзвичайно актуальна послуга, яка вимагає ретельного знання законодавства та відповідних процедур. Юридичні послуги по захисту інтелектуальної власності від DextraLaw забезпечують нашим клієнтам надійний захист їх творчих досягнень та інновацій.

Інтелектуальна власність та її захист: основні особливості

До переліку об'єктів інтелектуальної власності входять:

 • Фірмові назви та товарні знаки;
 • Нові відкриття;
 • Зразки промислових продуктів;
 • Географічні позначки;
 • Породи тварин, сорти рослин;
 • Імена доменів;
 • Інформаційні бази;
 • Наукові та художні твори;
 • Відео, фонограми, програми мовлення;
 • Інші продукти, які стосуються наукової, виробничої, художньої сфери.

Захист інтелектуальної власності передбачає цілий комплекс заходів, які спрямовані на визнання, відновлення, припинення порушень прав інтелектуальної власності. Вони можуть застосовуватись правомочним суб'єктом або компетентними органами. Потребу бути захищеними на законодавчому рівні можуть відчувати організації та фізичні особи-підприємці, що займаються випуском власної продукції під персональною торговою маркою, а також музиканти, співаки, митці, що створюють фільми та різні видовищні проєкти, розробники додатків до смартфонів та комп'ютерів, сучасні блогери.

Інтелектуальна власність нерідко виступає об'єктом незаконних дій зі сторони третіх осіб. Тому, як і інші різновиди власності, потребує захисту на законодавчому рівні. Адвокат з інтелектуальної власності юридичної компанії DextraLaw забезпечить комплексний підхід до всіх питань захисту прав та активів кожного клієнта. Багаторічний досвід та досконале знання законодавства нашими юристами - гарантія високоякісного супроводу всього, що стосується авторських прав, товарних знаків, винаходів, промислових зразків та ін.

Співробітництво з DextraLaw - переваги в усьому!

Юрист з інтелектуальної власності нашої компанії надає високопрофесійні послуги та консультує з питань авторського права та суміжних прав, забезпечить кваліфіковану допомогу під час розробки та укладення авторських, ліцензійних договорів, угод на передавання майнових прав, проконсультує з питань оподаткування. Ми гарантуємо кожному клієнту:

 • Абсолютну конфіденційність;
 • Особливий підхід;
 • Високоякісне обслуговування;
 • Ефективний результат;
 • Прозорі ціни.

Наші фахівці чітко усвідомлюють наскільки цінна інтелектуальна власність для бізнесу в різних сферах, тому розробляють та надають індивідуальні рішення з урахуванням специфіки конкретної галузі. Наш адвокат може представляти інтереси клієнта у відповідних державних органах, надаючи допомогу при проведенні процедури реєстрації та захисту його прав.

Своєчасно скористайтесь послугами нашого фахівця. Так ви зможете зекономити кошти і час, зберегти свої нерви. Не допустіть, що ситуація стане запущеною та надто складною. Адже юрист компанії DextraLaw зможе все вирішити швидко і просто.

Для отримання додаткових консультацій залиште заявку на сайті або просто зателефонуйте.

Питання та відповіді

Що таке міжнародна реєстрація торгівельної марки?

Міжнародна реєстрація торгівельної марки - процедура, яка дозволяє власникам торгівельних марок захистити свої права на їх використання в різних країнах світу. Цей процес здійснюється через Мадридський Протокол про міжнародну реєстрацію торгівельних марок, який було прийнято у 1989 році.

Які в мене ризики, якщо ТМ не буде зареєстрованою?

Якщо торгівельна марка не буде зареєстрована, це може призвести до втрати правової охорони, порушення авторських прав, втрати інвестицій, юридичних проблем, втрати конкурентної переваги, Реєстрація торгівельної марки - дуже важливий крок для забезпечення правового захисту та успішного розвитку бізнесу. Вона дає власнику марки законні права на її персональне використання та можливість контролювати використання іншими компаніями.

Що є майновими правами інтелектуальної власності?

Майнові права на об’єкти інтелектуальної власності – це права особи використовувати об’єкт інтелектуальної власності та отримувати дохід від даного застосування. Майнові права – це одна зі складових права інтелектуальної власності. Вони належать автору об’єкта інтелектуальної власності чи іншій стороні, якій автор передав свої права. Також можуть відчужуватися/передаватися на відповідний термін або назавжди відповідно до норм чинного законодавства.

Вони поширюються на:
- Літературні, мистецькі, наукові твори;
- Відкриття;
- Зразки промислових продуктів;
- Корисні моделі;
- Торгові марки;
- Географічні позначення;
- Комерційні секрети.

Для захисту майнових прав на об’єкти інтелектуальної власності необхідно звертатись до суду.
Майнові права на об’єкти інтелектуальної власності суттєво впливають на розвиток економіки і суспільства в цілому, стимулюючи мистецьку діяльність, сприяючи в поширенні знань та прогресивних інновацій. Вони мають неабияке значення для захисту прав інтелектуальної власності, що надзвичайно важливо для розвитку економіки та технологій.

Як захистити свій винахід?

Засвідчити ексклюзивне право на виготовлення, використання та продаж персонального винаходу можна за допомогою патенту. Для його отримання необхідно пройти процедуру патентування у відповідному державному органі, допоможе це зробити досвідчений юрист компанії DextraLaw.

Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть свою проблему чи питання, звернувшись до нас, замовивши дзвінок, або зв'язавшись з нами через контакти зручним для вас способом!

Зв'язатись з нами
Консультація
0%

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наш фахівець зв’яжеться з вами та надасть детальну інформацію по вашим питанням.