Антимонопольне та конкурентне законодавство

Наші послуги
Консультація

Послуги юриста з антимонопольного права для захисту вашого бізнесу

Конкуренція на сучасному ринку є необхідною умовою постійного розвитку у сфері господарчої діяльності. І бізнес, і держава в цілому потребують організації системи для забезпечення добросовісної конкуренції згідно з нормами закону та конкурентного права.

Антимонопольне та конкурентне право сьогодні регулярно порушується. Це актуальна проблема для всіх країн з ринковою економікою, не є виключенням і Україна. Нерідко суб'єкти бізнесу стикаються зі спірними ситуаціями, які виникають в результаті недобросовісної конкуренції та монополії на ринку. Зазвичай суперечка може успішно бути вирішена в судовому порядку, але більш ефективнішим буде звернення до Антимонопольного комітету. Якою б за категорією та рівнем складності не була спірна ситуація, врегулювати її самостійно дуже складно. Тому без допомоги антимонопольного юриста вам не обійтись. Звернувшись до юридичної компанії DextraLaw, ви скористаєтесь адвокатськими послугами з антимонопольного права за адекватною ціною. Також компанія допоможе не лише з питанням недобросовісності, але й у випадку, коли бізнес планує купувати, продавати, поглинати чи створювати інші бізнеси, необхідний аналіз для отримання дозволу Антимонопольного комітету перед здійсненням таких угод. Якщо аналіз підтвердить необхідність дозволу, то цей дозвіл АМКУ на концентрацію є обов'язковим. Реалізація угоди без отримання такого дозволу може належним чином ускладнити ситуацію та призвести до накладення мільйонних штрафів на бізнес. Взагалі, підтримка від кваліфікованого антимонопольного юриста може допомогти бізнесу уникнути порушення законодавства та забезпечити чесну конкуренцію на ринку.

Коли потрібна допомога досвідченого фахівця

Підставою для звернення в Антимонопольний кабінет можуть бути будь-які порушення у сфері організації конкуренції на ринку. До дій, які кваліфікуються, як недобросовісна конкуренція, відносяться:

 • Використання фірмових позначень, в тому числі реклами, торгової марки, оформлення паковання чи комерційної назви іншої компанії.
 • Реалізація товарів компанії-виробника під іншим фірмовим позначенням.
 • Копіювання оформлення товару.
 • Порушення при створенні порівняльної реклами.
 • Сбір, використання та розголос комерційної таємниці.
 • Дискредитація репутації компанії-конкурента.

Відстояти свої права та забезпечити притягнення недобропорядного конкурента до відповідальності вам допоможе юрист (адвокат) з антимонопольного права юридичної компанії DextraLaw. Наш спеціаліст має величезний досвід роботи в даному напрямку, ідеально знає законодавчу базу. Кожному клієнту ми гарантуємо високоякісні послуги за привабливою ціною та відмінний результат.

Антимонопольне та конкурентне право: яку допомогу надає юрист DextraLaw

Наша компанія співпрацює з фізичними особами-підприємцями та юридичними особами будь-яких організаційно-правових видів економічної діяльності. Ми зможемо не тільки захистити вас від нечесної конкуренції, а й забезпечимо надійний юридичний супровід вашого бізнесу. До переліку послуг, які можна замовити в DextraLaw, входять:

 • Проведення аналізу та розробляння моделей ведення бізнесу згідно з конкурентним та антимонопольним законодавством;
 • Консультації у сфері антимонопольного контролю договорів злиття/поглинання;
 • Консультації з питань конкурентного законодавства та антимонопольного управління;
 • Консультації стосовно галузевої регламентації та законодавства про рекламу;
 • Розв'язання спорів недобросовісної конкуренції, а саме, користування рекламою, здатною вводити в оману або порівняльною рекламою;
 • Подання для проведення  увань з метою припинити недобросовісну конкуренцію;
 • Комплаенс контроль на відповідність вимогам конкурентного законодавства;
 • Одержання дозвільних документів на концентрацію та узгоджені дії;
 • Отримання попередніх висновків Антимонопольного комітету України відносно подальших трансакцій;
 • Забезпечення захисту інтересів клієнтів під час антиконкурентного слідства;
 • Представлення інтересів в АМКУ та участь у переговорах;
 • Представлення інтересів в судових процесах.

Отримати більш детальну інформацію про послуги наших спеціалістів можна за номером контактного телефону.

Чому варто скористатись допомогою професіоналів 

Суб'єкту бізнесу досить непросто розібратися у всіх нюансах конкурентного та антимонопольного середовища. Для опрацювання великої кількості нормативно-правових актів потрібен час, а термін на оскарження невблаганно скорочується, і ви ризикуєте його пропустити. Не менш важливим фактором є правильне складання скарги, адже існують певні вимоги відносно її змісту та форми. Також потрібно здійснити оплату адміністративного збору у відповідному розмірі. Подання скарги відносно підвідомчості потребує правильних дій, крім того, необхідно бути присутнім під час її розгляду. Успішно розібратися з подібними тонкощами вам допоможе наш юрист з антимонопольного права.

DextraLaw завжди працює на благо клієнта. Співпраця з нашою юридичною компанією - гарантія позитивного результату та надійного захисту вашого бізнесу. Залиште заявку в режимі онлайн або зателефонуйте.

Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть свою проблему чи питання, звернувшись до нас, замовивши дзвінок, або зв'язавшись з нами через контакти зручним для вас способом!

Зв'язатись з нами
Консультація
0%

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наш фахівець зв’яжеться з вами та надасть детальну інформацію по вашим питанням.