Реєстрація та юридична консультація ІТ-компаній

Реєстрація та юридична консультація ІТ-компаній

2 хв на прочитання
Наші послуги
Консультація

Реєстрація IT компаній – відкриття та супровід

Відкриття IT компанії в Києві чи іншому місті України вимагає від власників юридичних компетенцій, щоб правильно визначитися з формою організації бізнесу, оптимальною системою оподаткування та іншими не менш важливими питаннями. У разі, коли необхідних знань недостатньо, радимо звертатися за допомогою до фахових юристів DEXTRA LAW, що допоможуть у вирішенні цих питань у правовому полі, уникаючи проблем із податковою, можливості отримання штрафів.

Як відкрити IT компанію в Україні?

Юридична компанія DEXTRA LAW надає комплексні послуги з відкриття ІТ-компанії під ключ, всіляко сприяючи її успішному розвитку. Звісно, варто розуміти, що у бізнесі, в тому числі в ІТ сфері, помилки неминучі. Проте заручившись підтримкою професіоналів, які вже допомогли з відкриттям сотні вдалих прибуткових бізнесів, ви зводите до мінімуму можливість і якість помилок.

Перші ніж відкрити ІТ компанію в Україні, рекомендуємо зосередитись на наступних важливих питаннях:

  1. Яка буде форма власності, модель ІТ-компанії: ТОВ чи ФОП? Якщо ФОП, то з підписанням договорів про надання послуг чи за моделлю відкритого простору? Чи можливо ТОВ, з офіційним працевлаштуванням усіх працівників, отриманням спеціального режиму Дія.Сіті і найменшим ризиком отримання штрафів? ТОВ може бути Єдиним платником податку 5% або обрати податок на прибуток та ПДВ. Або вас цікавить робота з фрілансерами, допоки податкова не дізнається.
  2. Де ви плануєте знаходити клієнтів? Бажаєте зосередитися лише на українському ринку чи є можливість вийти на міжнародний рівень, щоб мати більше можливостей.
  3. Тип компанії: аутсорсинговий чи продуктовий? Аутсорсинг – це можливості професійного розвитку, зміни проєктів, випробовування нових технологій, проте потребує працевлаштування кількох спеціалістів. Продуктова компанія – це може бути й один спеціаліст, проте тут зосереджується увага на одній технології, одному рівні знань.

На сьогодні ІТ-компанія в Україні – це прибутковий і перспективний бізнес, який має меншу конкуренцію, ніж в Європі, США, проте можливості для виходу на міжнародний ринок, отримання замовлень – величезні. Юридична компанія DEXTRA LAW надає комплексні послуги зі створення ІТ-компанії під ключ: оцінює ризики, розробляє оптимальну модель під ваш бізнес, реєструє IT-компанію, допомагає з відкриттям юридичної особи, розробляє угоди, договори, надає консультаційну допомогу.

Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть свою проблему чи питання, звернувшись до нас, замовивши дзвінок, або зв'язавшись з нами через контакти зручним для вас способом!

Зв'язатись з нами
Консультація
0%

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наш фахівець зв’яжеться з вами та надасть детальну інформацію по вашим питанням.